Статті

 • ТОП пюре

  Частина1
   
   1. Яблучно-бананове пюре
   
  Інгредієнти:
   
  ● яблуко,
  ● банан,
  ● молоко
   
  Приготування:
   
  Яблуко і банан очистити і подрібнити блендером, додати 10 грамм  молока. Всього 5 хвилин і поживний дитячий сніданок готовий! Яблучно-бананове пюре можна давати малюкам з 6 міс.
   
   
   2.Бурякове пюре
   
  Інгредієнти:
   
  ● столовий буряк,
  ● олія,
  ● вода.
   
  Приготування:
   
  Буряк дуже корисний овоч,

Подушки для вагітних та годування

 
 
 
 
 
 
 
Безсоння у вагітних, біль у спині, незручності і пошуки зручної пози для сну - часті супутники вагітних жінок, особливо на пізніх термінах.         
Спати на спині не рекомендують лікарі, на животі - вже неможливо. Доводиться шукати зручне положення на боці, використовуючи підручні засоби - згорнуті валиком ковдри або обклавшись подушками. Все це приносить полегшення на певний час, але потрібно повернутися на інший бік - і все починається спочатку.
 

Як обрати:

С-подібна подушка наповнена холлофайбером, який чудово тримає форму, є гіпоалергенним. Подушка висотой 1,2 м. та довжиною 1,7 м. по зовнішньому краю, чудово підійде для підтримки животика під час сну. Займає мінімум місця, її можна зручно запакувати в звичайний пакет для транспортування, взяти з собою для годування малюка в пологовому будинку.

Ю-подібна подушка  - наповнювач також холлофайбер, подушка має аналогічну мягкість та пружність, як і Ваша подушка для сну. Довжина подушки 1,25 м., ширина 30 см., довжина по зовнішньому шву 2,8 м. Перевагою цієї подушки є те, що вона створює зручне гніздечко, дає можливість спати на животі в другому триместрі, а після пологів з розривами - її можна використовувати для того, щоб сідати. Подушка після народження малюка буде актуальною для годування малюка у різноманітних позах.

Подушка Комфорт з наповнювачем холлофайбером є самою довгою подушкою - 3,3 м. по зовнішньому шву. Подушка має форму, яка обтікає спину та живіт майбутньої матусі, підтримуючи мязи під час сну. Аналогічно Ю-подібній, можна сідати після накладення швів, годувати дитину, як лежачи, так сидячи, зручно обклавшись подушкою.

Подушка Лежебока класика форма бумерангнаповнена гіпоалергенними пінополістерольними кульками, чудово підлаштовується під вигини тіла. Довжина 2 м. по зовнішньому швуПодушка є більш жорсткою, ніж аналогічні їй С та Ю-подібна, проте кожна жінка, може підлаштувати подушку під себе -відсипавши надлишок кульок із внутрішньої наволочки. Подушка, завдяки жорсткості та формі, чудово підійде для годування двійні.

 

Відео-інструкція

 

Показано 1 по 17 із 17 (всього сторінок: 1)