Статті

 • ТОП пюре

  Частина1
   
   1. Яблучно-бананове пюре
   
  Інгредієнти:
   
  ● яблуко,
  ● банан,
  ● молоко
   
  Приготування:
   
  Яблуко і банан очистити і подрібнити блендером, додати 10 грамм  молока. Всього 5 хвилин і поживний дитячий сніданок готовий! Яблучно-бананове пюре можна давати малюкам з 6 міс.
   
   
   2.Бурякове пюре
   
  Інгредієнти:
   
  ● столовий буряк,
  ● олія,
  ● вода.
   
  Приготування:
   
  Буряк дуже корисний овоч,

Подушки для вагітних та годуючих мам

Лікарі рекомендують майбутнім мамам сон на боці, особливо на лівому, так як така поза дозволяє зменшити тиск на спину і оптимізувати надходження крові до плаценти, а значить і до вашого малюка.
 
Саме тому подушка для вагітних має витягнуту, довгасту форму, що дозволяє підкласти її одночасно під голову, живіт і ноги, або ж під голову, спину і ноги.
 
Подушка для вагітних неодмінно забезпечить вам здоровий і комфортний сон під час такого особливого періоду вашого життя! Але це ще не все!

Подушка для вагітних після народження дитини вам дуже знадобиться, адже її можна використовувати для годування малюка.

Подушка для годування(Львів) -це зручне пристосування для періоду годування дитини грудьми, яке знімить напругу з маминих рук та спини.

Проста у використанні, подушка для годування наповнена гіпоалергеним наповнювачем, який запобігатиме проявам алергії у малюка.

Подушку для годування можна починати використовувати ще й у період вагітності, для зручного сна майбутньої мами, та й з народженням та  розвитком малюка, як  захисний бар'єр.

Є різновид подушки для годування, що розрахований також на одночасне годування двійні.

Годуйте довго та із задоволенням з магазином одягу для годуючих мам (Львів) !

Відео-інструкція

 

Підкатегорії

Показано 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)