Статті

 • ТОП пюре

  Частина1
   
   1. Яблучно-бананове пюре
   
  Інгредієнти:
   
  ● яблуко,
  ● банан,
  ● молоко
   
  Приготування:
   
  Яблуко і банан очистити і подрібнити блендером, додати 10 грамм  молока. Всього 5 хвилин і поживний дитячий сніданок готовий! Яблучно-бананове пюре можна давати малюкам з 6 міс.
   
   
   2.Бурякове пюре
   
  Інгредієнти:
   
  ● столовий буряк,
  ● олія,
  ● вода.
   
  Приготування:
   
  Буряк дуже корисний овоч,

Імунітет

Імунітет

В попердній статті йшлося про процес відлучення Вашого малюка від грудей.

 Сьогодні ми звернемо увагу на те, як компенсувати малюку відсутність молока матері та підтримати його імунітет на хорошому рівню, бо ж за рік-півтора треба бути йти в садочок)))

Науковцями доведене, що грудне годування протягом першого року життя, оберігає Вашого малюка від распіраторних захворювань, розладів кишківника тощо. Звичайно малюки можуть захворіти і під час грудного годування, але захворювання проходить в легкій формі. Тому перший рік життя малюк потребує грудного годування саме для формування імунної системи.

Проте після року не всі мами мають можливість продовжувати грудне вигодовування, тоді кілька порад допоможуть Вам підтримати імунітет Вашого дитини .

 1. Притримуємось здорового способу життя.

Гуляємо з малюком на вулиці, дитині необхідно бігати, стрибати, плавати, по можливості, в басейні, важливим є спілкування з однолітками. Щоденно, в теплу пору року, прогулянки мають займати до 5 годин, в холодну – до 2-х годин. Відривайте малюка від телевізора рухливими іграми, пам’ятайте дитині за день необхідно пройти, прострибати, пробігти до 7км, тому рух перш за все.

 1. Збалансоване харчування.

Ми є те, що їмо, отже меню малюка має забезпечувати його всім необхідним для активного росту організму.

Важливими продуктами для малюка є кисломолочні: кефір, біфівіт, ацидофільне молоко, сир. Оскільки якість молочних продуктів в магазинах бажає кращого, готуймо кисломолочні продукти вдома. Для цього потрібно не так багато, йогуртниця чи термос, готові закваски та кип’ячене молоко. В цьому випадку Ви можете бути 100% впевнені, що Ваш малюк отримає якісні та безпечні продукти без шкідливих консервантів та барвників.

Обов’язково мають входити в раціон м'ясо: обирайте телятину, домашню курку, кроликів, індичатину, перепелине м'ясо та рибу нежирних сортів.

Обирайте овочі та фрукти для дитячого меню з місцевих плодів, а також використовуйте заморожені, оскільки вони також зберігають корисні речовини.

Старайтесь щоб в малюка страви щодня були свіжими.

 1. Гігієна та порядок.

Пам’ятаєте фразу : «Всі  хвороби від брудних рук»?  Навіть під час епідемії грипу банальне миття рук значно знижує ризик підхопити недугу! А що вже казати про вплив гігієни на виникнення розладів кишково-шлункового тракту… Тому вчимо наших дітей мити руки після відвідувань туалету, після приходу з вулиці, перед  прийомом їжі. Акцентуйте увагу дитини на те, що треба уникати піднімати їжу та предмети з підлоги чи землі , - а цікава казка про мікробів допоможе якнайкраще донести Ваше застереження до малюка. Приємним і корисним вечірнім ритуалом для багатьох діток є купання, то ж формуйте корисні звички Ваших діток.

Хай малюки ростуть здоровими і міцними !