Статті

 • ТОП пюре

  Частина1
   
   1. Яблучно-бананове пюре
   
  Інгредієнти:
   
  ● яблуко,
  ● банан,
  ● молоко
   
  Приготування:
   
  Яблуко і банан очистити і подрібнити блендером, додати 10 грамм  молока. Всього 5 хвилин і поживний дитячий сніданок готовий! Яблучно-бананове пюре можна давати малюкам з 6 міс.
   
   
   2.Бурякове пюре
   
  Інгредієнти:
   
  ● столовий буряк,
  ● олія,
  ● вода.
   
  Приготування:
   
  Буряк дуже корисний овоч,

Про нас

Вітаю, Дорогі Гості!!!

Моє ім'я Оксана - я мама двох чарівних дітей і на власному досвіді пройшла той шлях, на який Ви встали - шлях  материнства.

Вперше Мамою я стала  лише в 21 рік, проте я свідомо для себе на той момент вирішила, що буду підтримувати грудне вигодовування якнайдовше.

І хоча ніхто в моїй родині не годував дітей грудним молоком більше 6 місяців, мені вдалося підтримувати грудне вигодовування по 20 місяців з кожною дитиною.

Як Ви розумієте, такий довгий період лактації має свої вимоги... Ось тут я зіткнулась з тим, що годувати малюка, який самостійно тобі вилазить на коліна будь-де і намагається прикластися до грудей, є не  просто  у звичайному одязі. Рятували мене різноманітні топи, які я одягала під речі з глибоким вирізом...

Всім матусям, які остерігаються годувати дітей, через можливість набрати зайву вагу, раджу підтримувати грудне годування протягом  першого року життя, бо нічого так не допомагає скинути зайву вагу . Зауважте, кожне годування протягом перших 6 місяців забирає 200 калорій, а якщо до цього додати здорове харчування та прогулянки з дитиною швидким кроком у візку /слінгу, то уже через 6-8 місяців Ви зможете повернути своє допологові параметри.

Протягом чудового періоду грудного годування, я використовувала кожне годування як можливість саморозвитку: читала спеціальну літературу, годувала дивлячись Бі-Бі-Сі на англійській тощо. Тому мій вихід після декретної відпустки сприяв кар'єрному зростанні.

На сьогодні мої пріоритети знову змінились, бо горячи на роботі, я у один момент зрозуміла, що не бачу як ростуть мої діти, тому зараз я приділяю основному увагу їм та моєму дітищі  - Інтернет-магазину. 

Для мене дуже важливим є питання якості товарів, які виставлені на вітрині магазину, тому виробників та торгові марки підбирались за двома критеріями :

1. Якість  - повірте,  продавати товари, які Вам вірою та правдою служитимуть протягом довгого періоду грудного вигодовування є дуже приємним, а ще на серці тепліє, від Ваших позитивних відгуків коли Вам подобається покупка ;

2. Доступна ціна, яка буде адекватною для сімейного бюджету сім'ї з малюком.

Звичайно все розвивається і хочеться в планах відкрити невеликий магазин, куди Ви зможете прийти й особисто познайомитись з нашими товарами))).

З повагою, ваш консультант Оксана